Konkurso rezultatai

Harmony gelish

Baigiasi mūsų Harmony Gelish konkursas, kuriame galėjote laimėti galimybę išsirinkti kokie tik norite tris Harmony Gelish lakai. Konkurso taisyklėse buvome nurodę, kad lauksime jūsų pasiūlymų, kaip pasidaryti gražiausią manikiūrą. Tai štai keletas puikių pavyzdžių, kokių mes gavome iš įvairių kūrybingų moterų bei merginų.

Gamtos imitacijos

Harmony Gelish konkurse sudalyvavo mergina, kuri pasiūlė pasidaryti žalią gamtos imitaciją sukuriantį manikiūrą. Tam reikalingi trijų spalvų Harmony Gelish lakai: žalias, geltonas ir juodas. Esant reikalui, visai kaip ir per dailės pamokas, spalvas pamaišome, tarkime, kai yra reikalinga tamsiai žalia, ji skiedžiama su juodu, o kai yra reikalinga šviesiai žalia - skiedžiama su geltonu.

Vėliau atsiranda toks kontrastas, kad juodas ir žalias sudedami kartu. Siūlomas variantas: imituoti medžių lapų, labai priartintų, raštus. Konkurso dalyvės nuomonę, Harmony Gelish pigiau pirkti lakai turėtų būti naudojami sekančia tvarka: pirmiausiai ant nago tepamas šviesiai žalias pagrindas, vėliau juodu laku išvedžiojamos lapo gyslelės. Po to atitinkamai spalvinami ploteliai, tam naudojami Harmony Gelish pigiau tamsiai žali, geltonu ir juodi nagų lakai. Visa tai užtvirtinama bet kokiu lako kietikliu - žinoma, geriau, kad tai būtų Harmony Gelish, sukuriančiu stabilią ir patvarią manikiūro būseną. Tegul jūsų nagučiai puikuojasi geriausios kokybės ilgalaikiu manikiūru.

Žvaigždėtas dangus

Kita mūsų konkurso Harmony Gelish dalyvė siūlo imituoti dangaus vaizdą. Tam būtų reikalinga keli tamsūs atspalviai, ir vienas sidabrinis šviesus. Siūlomas pirmasis Harmony Gelish lakavimas - tamsiu pagrindu. Tereikia ant nagų tepti tamsiai mėlyną arba net visiškai juodą pagrindą - jis bus dangus naktį. Kaip yra daromas lakavimas su Harmony Gelish, youtube galima surasti pavyzdžių.

Toliau seka tokia tvarka. Kad būtų įdomiau ir dinamiškiau, vieni nagai gali būti lakuojami kaip giedras dangus, kiti - kaip apsiniaukęs. Pirmiausiai siūloma padaryti apsiniaukusį dangų - jį paišyti ant maždaug pusės pirštų nagų. Naudoti nebūtinai Harmony Gelish priemones, tačiau svarbu, kad atitiktų spalvos. Ant tų nagų, kurie bus kuriami kaip apsiniaukusio dangaus imitacijos, reikia pilku nagų laku nupaišyti debesis. Jie gali nelabai ryškiai dengti pagrindą, kai kur gali būti netgi šviesiai melsvi - reikia tol piešti, kol pavyks išgauti norimą, pageidaujamą efektą, tam reikalingos pilkos ir už pagrindo spalvą šiek tiek šviesesnės Harmony Gelish spalvos.

Paskui seka kitas ėjimas - reikia padaryti ir giedrą dangų. Tam bus reikalingas ankščiau dar neaptartas žvaigždėtumės. Jeigu Harmony Gelish palete leidžia - reikia išsirinkti sidabrines blizgančias arba visiškai baltas spalvas. Ant tamsiųjų nagų sukuriamas žvaigždžių imitacija. Kaip tai padaroma? Pirmiausiai visiškoje tamsioje vietoje nupiešiamas šiek tiek šviesesnis pagrindo spalvos tonas, mažo apskritimo forma. Vėliau ant jos nupiešiamas baltas ar sidabrinis taškas. Taip susikuria įspūdis, kad tamsiame danguje yra žvaigždutė, kuri šviesdama pašviesina ir dangaus spalvą.

Kaip rodo konkurso dalyvės atsiųstas konkurso Harmony Gelish aprasymas, toks lakavimas neturėtų užsibaigti primityviai. Mat dar vienas sekantis žingsnis - tai žvaigždučių nupaišymas ir debesuotose srityse. Tačiau ne visur. Kad būtų kuo tikroviškiau, žvaigždes pieškite tik ten, kur yra tarsi atslinkusio nedidelio debesies kraštelis - taip sustiprinsite natūralumo pojūtį. O jūsų pirštai atrodys tarsi deivės, ką tik prabraukusios ranka per ūkanotą vakaro dangų. Jeigu jums leidžia Harmony Gelish akcija įsigyti daugiau spalvų - būtinai taip ir padarykite. Nusipirkite ir rausvų bei melsvų nagų lakų ir su jais leiskite sau nupiešti ir vakarėjančio bei raustančio dangaus spalvas.

Patiko (0)

Rodyk draugams